کاشف وبدرباره ما - کاشف وب

درباره ما

درباره ما کاشف وب

کاشف وب چیست ؟

کاشف وب مرجعی کامل برای یادگیری طراحی سایت و برنامه نویسی است ، در کاشف وب سعی شده است تمامی تجارب تیم از شروع کار تا به امروز با کاربران عزیزمان به اشتراک گذاشته شود .

کاشف وب صرفاً یک پلتفرم یادگیری آنلاین نیست ، بلکه یک خانواده است ، خانواده ای که تک تک اعضای آن برای پیشرفت اعضای دیگر آن می کوشند.

هرکسی با رسالت خاصی پا به زمین گذاشته است ، رسالت ما نیز این است که علم خود را با مردم به اشتراک بگذاریم و از علم آنها نیز بهره بگیریم .

کاشف وب بر اساس حدیث زیر پایه گذاری شده است :

أعْلَمُ النّاسِ مَن جَمَعَ عِلْمَ النّاسِ إلی عِلْمِهِ

دانا ترین مردم کسی است که دانش دیگران را به دانش خود بیفزاید ( پیامبر اکرم «ص» )

در کاشف وب چکار می کنیم ؟

مدعی هستیم یکی از بهترین تولیدکنندگان دوره های آموزشی طراحی سایت و برنامه نویسی هستیم .

در کاشف وب آموزش ها را ناقص تولید نمی کنیم که کاربر مجبور به هزینه بیشتر شود ؛ بلکه آنها را کامل تولید می کنیم و قیمت مناسبی نیز روی آنها قرار می دهیم که قدرت خرید کاربران کاهش پیدا نکند و بتوانند به راحتی به محتوای آموزشی فارسی دسترسی داشته باشند .

هدفمان صرفاً کسب درآمد نیست ، آموزش هم هست. هرکسی دوست دارد از اینترنت کسب درآمد کند و شما هم به همین دلیل در دوره های آموزشی ثبت نام می کنید ما نیز علاوه بر اینکه دوست داریم کسب درآمد کنیم دوست داریم که مشتریان و کاربرانمان از ما راضی باشند و خاطره ی بدی از ما نداشته باشند.

در کاشف وب همه چیز شفاف است هیچ چیزی برای حیله و کلاهبرداری وجود ندارد ، حتی اگر دقت کرده باشید اسمی از پشتیبانی 24 ساعته نبرده ایم و پشتیبانی 12 ساعته واقعی را معرفی کرده ایم ؛ تا بجای اینکه 24 ساعت دروغین پشتیبانی کنیم ، 12 ساعت واقعی پشتیبانی کنیم.

ما به درآمد حلال اعتقاد داریم ، پولی که صاحبش واقعاً راضی نباشد غصبی و حرام است و ما هرگز این را نمی خواهیم . بنابراین گارانتی بازگشت وجه را قرار داده ایم تا همه افراد با خیال راحت در دوره ها شرکت کنند و تجربه ای بیادماندنی از سایت ما داشته باشند .

کاشف وب را چه کسانی مدیریت می کنند ؟

کاشف وب را تیمی از دانشجویان مدیریت می کنند ، به زودی اسامی و تصاویر مدیران و اعضای تیم ویراستاری قرار می گیرند .

امیدواریم از ما راضی باشید ، هرگونه پیشنهاد ، انتقاد و یا شکایت را می توانید از طریق فرم تماس با ما برای ما منعکس کنید ، خیلی ممنون می شویم .

باتشکر ، تیم کاشف وب

 

آموزش طراحی سایت کاشف پرایمآموزش برنامه نویسی PHPآموزش کار با وردپرسآموزش برنامه نویسی سی شارپ